Ränkraske Pariis – Roubaix’ ühepäevasõidu võitis Sonny Colbrelli

Vihmas sõidetud 257,7-kilomeetrise ühe mainekaima ühepäevasõidu Pariis – Roubaix’ võitis itaallane Sonny Colbrelli (Bahrain-Victorious; 6:01.57), kes edestas finišijoonel belglast Florian Vermeerschi (Lotto Soudal) ja hollandlast Mathieu van der Poeli (Alpecin-Felix).

Vihm, madal temperatuur ja tugevad tuulepuhangud muutsid niigi raske munakiviklassiku veelgi raskemaks. Võistluse jooksul oli mitmeid kukkumisi, sest vihm muutis teed libedaks ja munakivilõigud vesiseks ja poriseks. Valitsev grupisõidu Euroopa meister Colbrelli on alates 2002. aastast esimene debütant, kes Roubaix’ velodroomil kohe esimesel katsel võidu endale napsas. Viimati sai sellega hakkama belglane Tom Boonen.

Eesti jalgratturid põhivõistlusel ei osalenud, küll aga oli juunioride Pariis – Roubaix’ võidusõidul stardis Frank Aron Ragilo, kes seekord tulemust kirja ei saanud. Võistluse võitis norralane Stian Fredheim, edestades finišis belglast Alec Segaerti ja kaasmaalast Per Strand Hagenesi.