Raivo Randi tunnustati UEC-i kongressil teenetemärgiga

Raivo Rand Meriti auhinnaga UEC-i kongressil 2024

Hispaanias Santiago de Compostela linnas peetud Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) kongressil anti Eesti Jalgratturite Liidu presidendile Raivo Randile üle UEC-i teenetemärk.

 „Insener, juhatuse liige ja mitmete ehitusfirmade juht, kellel on kirg jalgrattaspordi vastu,“ ütles UEC-i president Enrico della Casa teenetemärki üle andes. „Klubi Tartu Maraton liige, Eesti Jalgratturite Liidu juhatuse liige alates 2001. aastast, Eesti Jalgratturite Liidu president alates 2016. aastast, Nordic Cyclingu ehk Põhjamaade Jalgratturite Liitude ühenduse juhatuse liige alates 2018. aastast ja Eesti Olümpiakomitee juhatuse liige alates 2020. aastast. Mul on suur au tunnustada sind UEC-i teenetemärgiga hindamatu pühendumuse eest nii Eesti kui Euroopa jalgrattaspordis.“

Eesti Jalgratturite Liit soovib Raivo Randile õnne ning tänab ja tunnustab teda samuti suurepärase panuse eest jalgrattaspordi arendamises.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X