Rait Ärm stardib Belgias rattaspordi kõrgeima liiga World Touri meeskonnas.

Koduleht 1920x1280 Groupama FDJ

Eesti profirattur Rait Ärm sai oma Prantsusmaa koduklubi Groupama FDJ /La Conti poolt võimaluse osaleda järgmisel võistlusel World Touri meeskonna liikmena.

World Touri meeskondadel on õigus võtta mehi enda rivistusse järelkasvumeeskondadest ja Rait Ärmi praegune tööandja seda võimalust kasutabki.

Rait Ärm kommenteeris selliselt: „See on hea väljavaade ennast suures tiimis tõestada. Alati, kui tiimil tekib selline juhus saata üks või kaks ratturit World-Tour’i meeskonna eest sõitma, siis valitakse parimad, kellele see võistluse profiil peaks sobima. Belgias toimuv Bredene Koksijde Classic on just sellise profiiliga võistlus, millega mina peaksin hästi hakkama saama. Minu eesmärk on teha väga head tööd tiimi liidri jaoks ja sellega silma jääda, et järgmistel kordadel saaksin World Touri tiimi esindada. Ja kes teab, äkki juba tiimi liidrina… ‘’ oli Ärm positiivne antud võimaluse suhtes.

Käesoleval hooaeg on Rait Ärm´il olnud edukas, 17. koht Paris – Troye ja 10. koht Belgias Grote prijs Jean-Pierre Monseré võistlusel.

Belgia 19.03 Bredene Koksijde Classic 200 km ühepäevasõitu kannab üle Eurosport 2. Eestlastest on samal sõidul stardis veel Martin Laas (BORA – hansgrohe) Markus Pajur (Team Arkéa Samsic) ja Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation). Teise sõiduna on Rait Ärm Worl  Touri liikmena Prantsusmaal 28.03 Cholet – Pays de la Loire 202 km ühepäevasõidul.

Groupama FDJ team /  World Tour kohta uuri lähemalt siit
Foto Groupama – FDJ (WT) pildil Rait Ärm vasakult esimene.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X