Rait Ärm Prantsusmaal neljas

5CE4247B-0740-4917-BAF8-69AA3F161BC3

Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ) sai Prantsusmaal toimuva velotuuri Tour d’Eure-et-Loir(2.2) esimesel etapil (120,4km) neljanda koha.

Esimese etapi kiireim oli sakslane Kim Heiduk (Team Lotto – Kern Haus), teine oli Ärmi klubikaaslane Paul Penhoët (Equipe continentale Groupama-FDJ) ja kolmas itaallane Filippo Fortin (Team Vorarlberg).

„Lootsin, et võistlus lõppeb pundifinishiga ja nii ka läks. Hoidsin ennast sõidu ajal tagasi, et finishis võimalikult hea jalg oleks. Küljetuule lõikudel paigutasin ennast pundis õigesse kohta ja tõusudel samamoodi, et ökonoomselt sõita. Finishis oli jalg super hea ja positsioon pundis ideaalne, aga kuidagi suutsin ikka viimase 400 meetriga sõidu enda jaoks ära rikkuda. Möödusin ühest konkurendist ja läksin enda tiimikaaslase taha ning tulin 200 meetri peal tuulest välja, aga vastutuule tõttu jäi see liialt pikaks sprindiks, mistõttu tulid kolm ratturit minust enne joont mööda. Laupäeval stardin rohelises sprinteri särgis ja loodan ikka tulemust teha ning oma kohta üldkokkuvõttes parandada,“ kommenteeris Ärm.

Tulemused SIIN

Täna sõidetakse teine etapp Courville-sur-Eure›Dreux (186.2km)

 

Velotuur lõppeb pühapäeval.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X