RAIT ÄRM LÕPETAS TÜRGIS 13. KOHAL

53431829_1263298503844851_3932647651660529664_n

Eesti maanteeratturite koondis võistles täna Türgis võidusõidul Grand Prix Justiniano Hotels (1.2). Parima eestlasena saavutas Rait Ärm 13. koha.

153,4 km pikkuse võidusõidu võitis kohalik rattur Onur Balkan (Salcano Sakarya BB Team) ajaga 3:37:21, teine oli  valgevenelane Siarhei Papok (Minsk Cycling Club) ja kolmas ukrainlane  Mykhaylo Kononenko (Shenzhen Xidesheng Cycling Team).

 Siim Kiskonen lõpetas 43, Joosep Sankmann 45. ja Norman Vahtra 66. kohal.

„Tegemist oli raske sõiduga, kus tuli neli korda võtta 4 km pikkust tõusu. Sõidu esimese kolmandiku lõpus sai peagrupist minema Norman Vahtra koos viie kaaslasega. Vahepeal oli edu juba 2 minutit ja 20 sekundit, aga viimase kolmandiku alguses toodi jooksikud tagasi ja kõva tempoga võetud viimasel tõusul jäi peagruppi alles ca 40 meest kuhu kuulusid ka Joosep Sankmann ja Rait Ärm. Kahjuks läks Joosepil kumm katki ja see viis ratturi tagasi tagumisse gruppi,“ kommenteeris koondise treener Rene Mandri tänast sõitu.

„35 mehe grupifinishis 13. kohale sõitnud Ärm võitles lõpus jalakrampidega ja ei jaksanud enam soovitud kujul spurtida. Üldkokkuvõttes jäin mina treenerina tänase sõiduga rahule. Oskar Nisu ja Siim Kiskoneni puhul oli ette teada, et nad pole veel treeningutest taastunud, aga kõik teised tegid korraliku sõidu,“ lisas Mandri.

Tulemused SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X