Rait Ärm liitub Prantsusmaal eestlastele tuttava profitiimiga

Insta Rait Ärm

Viimasel kahel hooajal Prantsusmaa meeskonna Groupama FDJ järelkasvumeeskonnas pedaalinud Rait Ärm liitub uuel hooajal kontinentaaltasemega tiimiga Go Sport – Roubaix Lille Metropole.

Go Sport – Roubaix Lille Metropole ei ole eestlastele võõras klubi. Tänavu sõitis meeskonnas kümne prantslase, ühe leeduka ja ühe belglase kõrval ka Norman Vahtra.

“See meeskond on mulle hea, sest saan veel ühe hooaja areneda ja võidusõitudelt palju kogemusi teenida,” rääkis Ärm. “Selle tiimi võistluskalender sobib mulle hästi ja saan palju võistelda. Esimene kohtumine tiimiga on juba novembri alguses ning esimene treeninglaager detsembri alguses. Eriti vinge on see, et saan seda kõike koos Norman Vahtraga teha. Me olime tiimikaaslased 2019. aastal Cycling Tartu tiimis ja nüüd neli aastat hiljem sõidame jälle koos, aga seekord Prantsusmaal.”

Ärm võitis tänavu nii Balti Keti velotuuri kui Prantsusmaa ühepäevasõidu GP de la Somme. Varasemalt on eestlasel ette näidata 2020. aasta Bati Keti velotuuri etapivõit ja kuni 23-aastaste Eesti meistri tiitel grupisõidus (2021).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X