Räime meeskonnakaaslane on viimase kümnendi enim võitnud rattur

greipel

Viimase kümne aasta jooksul on Mihkel Räime (Israel Start-Up Nation) uus meeskonnakaaslane Andre Greipel teeninud 117 võitu. Seda on neli esikohta enam kui kolmekordsel maailmameistril Peter Saganil (Bora-Hansgrohe), kellega sõidab uuest hooajast ühes klubis Martin Laas.

Kolmandat kohta hoiab edetabelis 94 võiduga Mark Cavendish, neljandat 89 esikohaga Marcel Kittel ning 78 korda parimana finišijoone ületanud valitsev Euroopa meister Elia Viviani on viies.

20 parema hulka mahuvad veel Alexander Kristoff (77), Alejandro Valverde (67), Nacer Bouhanni (65), Arnaud Demare (61), Tony Martin (58), Philippe Gilbert (53), Edvald Boasson Hagen (50), Dylan Groenewegen (50), John Degenkolb (47), Sacha Modolo (46), Chris Froome (46), Bryan Coquard (44), Andrea Guardini (43), Sam Bennett (42) ja Vincenzo Nibali (41).

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X