Räime koduklubi sihib Tour de France’ile jõudmist

Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy (ICA) oli tänavu kevadel esmakordselt suurtuuri stardis. Giro d’Italia oli aga eestlase meeskonnale vahesamm suurema eesmärgi poole, milleks on suvine rattaspordi suursündmus – Tour de France.

Iisraelis registreeritud klubi palkas oma meeskonda esimese Prantsusmaa ratturi, et seeläbi tõsta oma atraktiivsust Touri korraldajate silmis. Augustis hakkab eestlase kõrval stažöörima 26-aastane Clement Carisey, kes sõitis enne koos Karl Patrick Laukiga Prantsusmaa amatöörklubis Pro Immo. Varem spordiga kooli kõrvalt tegelenud Carisey lubas end nüüd sajaprotsendiliselt ratturikarjäärile pühendada.

Carisey kõrval sõlmisid stažöörilepingud järgnevaks hooajaks veel 25-aastane šveitslane Matteo Badilatti ja 21-aastane Iisraeli sõitja Itamar Einhorn. ICA-l on järgmiseks aastaks leping sõlmitud tosina ratturiga üheksast erinevast riigist. Räim sõlmis tänavu juunis klubiga uue lepingu 2020. aasta lõpuni.

Vigastuse tõttu Räim Giro d’Italial tänavu ei sõitnud.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X