Räime klubikaaslaseks saab suurtuuridel 22 etappi võitnud sprinter

Mihkel Räime tööandja Israel Cycling Academy tegi mõnevõrra üllatava käigu, kui palkas uueks hooajaks veteransprinteri Andre Greipeli. 37-aastane sakslane oli vabaagent, sest lõpetas oktoobri alguses poolte kokkuleppel lepingu Arkéa-Samsiciga.

Greipelil on rikkalik kogemustepagas ja muljetavaldav saavutusteleht. Ta on võitnud Tour de France’il 11, Giro d’Italial seitse ja Vueltal neli etappi. Kokku on mehel 156 võitu. Seitse aastat Lotto-Soudali esindanud Greipel võistles tänavu Arkéa-Samsici eest, kuid suutis vaid korra võiduni jõuda.
“Ma ei ole mees, kes vaatab minevikku,” kinnitas Gorilla hüüdnime kandev sportlane. “Ootan suure huviga uut väljakutset ja tahan järgmisel hooajal olla parimas vormis. Tean oma võimeid ja annan endast parima, et endisele tasemele jõuda.”

Järgmisel hooajal World Touris kaasa tegev Israel Cycling Academy on esindusliku koosseisu kokku pannud. Näiteks augustis sõlmiti kaheaastane leping Dan Martiniga, kes on jõudnud nii Poola kui ka Kataloonia tuuri üldvõiduni.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X