Räime klubikaaslane võitis Vuelta kolmanda etapi

Hispaania velotuuri kolmanda (Lodosa – La Laguna Negra de Vinuesa; 166 km) etapi võitis Mihkel Räime (Israel Start-Up Nation) klubikaaslane Dan Martin.

Iirlane edestas kahe suurema tõusuga etapi finiši lõpusprindis üldliidrina jätkavat Primož Roglicit (Jumbo-Visma) ja Richard Carapazi (Ineos).

Mihkel Räim ületas finišijoone meeskonnakaaslasest 12.04 hiljem ja sai etapi arvestuses 145. koha, teine eestlane Martin Laas (Bora-Hansgrohe) kaotas 16.26 ja oli 165.

Kokkuvõttes on Roglici edu Martini ees viis sekundit, Carapaz kaotab kolmandana 13 sekundit. Räim on 162. (+53.44) ja Laas 166. (+58.16). Reedel sõidetakse 191-kilomeetrine lauge etapp Garrayst Ejea de los Caballerosesse.