RÄIME KLUBI PALKAS ENDISE TUNNISÕIDU MAAILMAREKORDIOMANIKU

Mihkel Räime tööandja Israel Cycling Academy sõlmis 2019. aastaks lepingu endise tunnisõidu maailmarekordiomaniku Matthias Brändlega. Austria temposõiduäss on kaks viimast hooaega leiba teeninud Trek-Segafredos, kuid ta kinnitas, et World Touri klubist Pro Continental tasemele siirdumine pole tagasilöök. “See on võimalus särada veel rohkem Prantsusmaal ja Belgias, kus olen viimastel aastatel ilusaid tulemusi saavutanud,” lausus Brändle.

28-aastane Brändle on teeninud 11 profivõitu, tänavu pole ta esikohani jõudnud. Ainsaks märkimisväärseks tulemuseks on hõbemedal Austria meistrivõistluste eraldistardis. Mehe hooaeg pole kulgenud loodetud moel, sest Romandia tuuri käigus murtud rangluu tõttu pidi ta Giro d’Italiast loobuma. Praegu osaleb ta Vueltal. Mullu saavutas Brändle esikoha Taani ja Belgia velotuuri temposõitudes.
Brändle võttis 2014. aastal enda nimele tunnisõidu maailmarekordi, kui läbis Aigles 51,852 kilomeetrit, kuid jäi sellest 2015. aasta veebruaris ilma.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X