RÄIME KLUBI ISRAEL CYCLING ACADEMY SAI KUTSE GIROLE

miku

Pikalt mitteametlikuna ringelnud info Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy võimalikust wild card’ist Giro d’Italiale sai täna lõpliku kinnituse. Itaalia velotuuri korraldajad teatasid, et lisaks Israel Cycling Academyle pääsevad 18 World Touri klubi kõrval starti Androni Giocattoli, Bardiani CSF ja Wilier Triestina-Selle Italia.
Teist aastat järjest peab Girost suu puhtaks pühkima Itaalia Pro Continental klubi Nippo-Vini Fantini, mis tähendab, et 2004. aasta võitja Damiano Cunego ei saa karjäärile ilusat punkti panna. Lohutuseks sai Nippo-Vini Fantini kutse Strade Bianchele ja Tirreno-Adriaticole.

Israel Cycling Academy wild card’ist oli ammu räägitud, sest Itaalia velotuuri start antakse 4. mail Jeruusalemmas. Ühtlasi sai Israel Cycling Academy koos Gazpromi, Nippo-Vini Fantini ja Wilier Triestina-Selle Italiaga koha ka mainekale velotuurile Tirreno-Adriatico.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X