Räime ja Vahtra klubi Israel Cycling Academy avalikustab oma kalendri 11. detsembril

israel cycling academy

Mihkel Räime ja Norman Vahtra tööandja Israel Cycling Academy ametlik presentatsioon toimub kolmapäeval, 11. detsembril kell 10.00 Tel Avivis. Otseülekannet saab vaadata SIIN

Alates uuest hooajast World Touri kuuluv Israel Cycling Academy alustas ettevalmistusi uueks hooajaks laagriga, mis algas Horvaatiast ning liikus edasi klubi koduriiki Iisraeli.

„Uus hooaeg tuleb kindlasti põnev, sest tiimis on palju uut verd nii sõitjate kui teenindava personali näol. Lisandud on mõned maailma tippratturid nagu Dan Martin ja Andre Greipel, kes on väga kogenud ja oma karjääri jooksul palju saavutanud ning nendelt on kindlasti palju õppida. Muutunud on ka varustus (ratas ja jooksud), mis annab lootust senisest paremaks hooajaks. Laagris tehtud arstlikud uuringud andsid kinnitust, et tervis ja süda on korras ning võib julgelt uuele hooajale vastu minna. Minu võistluskalender algab Austraalias, kus osalen 30. jaanuar-2. veebruar toimuval võidusõidul Race Torquay. Nüüd peab ainult korralikult treenima, et jõuda ettenähtud ajaks heasse vormi,“ kommenteeris juba viiendat hooaega samas klubis alustav Räim.

„Esmamulje klubist on väga hea. Kõikide klubikaaslastega pole jõudnud veel tutvuda, aga kõik sõitjad tunduvad väga sümpaatsed ja teenindav personal on väga abivalmis ning professionaalne. Uue kogemusena tooksin välja põhjaliku psühholoogilise uuringu, tänu millele sain teada, kuidas oma nõrgemaid kohti järele aidata ja kuidas oma tugevusi tulevikus nende asemel kasutada. Minu esimene võistlus on 26. jaanuaril Argentiinas algav velotuur Vuelta a San Juan Internacional, peale seda peaks olema Tour de la Provence ja siis Tour of Hainan,“ võttis Vahtra esmamuljed kokku.

Hetkel pole ühtegi võidusõitu Eestis kinnitatud, aga on võimalus, et Israel Cycling Academy osaleb taas mai lõpus toimuval velotuuril Tour of Estonia.

Foto: Israel Cycling Academy Horvaatia laagris.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X