Räim takerdus dramaatilise Belgia võidusõidu lõpukilomeetril kukkumisse

nokere

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) püsis Belgia ühepäevasõidul Nokere Koerse lõpukilomeetritel grupi eesotsas, kuid takerdus 500 m enne finišit toimunud kukkumisse. Eesti meistril õnnestus asfaltile lendamisest pääseda, kuid koha eest esikümnes polnud tal enam võimalik võidelda.

Protokolli märgiti Räimele 23. koht ja kaotust üllatusvõitjale Cees Bolile (Team Sunweb) kogunes 23 sekundit. See oli 23-aastasele hollandlasele, kes edestas munakivilõigul kergelt ülesmäge finišiheitluses Pascal Ackermanni (Bora-Hansgrohe) ja Jasper Philipseni (UAE Team Emirates), karjääri esimeseks võiduks.

Favoriitidest lendas eelpool mainitud kukkumises sadulast Mathieu van der Poel. Kui algselt jäi mulje, et Hollandi meister sai tõsiselt vigastada, siis Corendon-Circuse meeskonna esindaja teatas, et vähemalt kõik luud jäid terveks.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X