Räim sprintis end Hiinas teiseks, Karpenko püüti lõpumeetritel kinni

Mihkel Räim

Hiinas jätkuval Tour of Tea Horse Road in Ya’an velotuuri viiendal etapil sai Mihkel Räim väikeses grupifinišis teise koha. Gleb Karpenko püüti seejuures kinni 200 meetrit enne lõpujoont.

93-kilomeetrise võistluse algfaasis sõitis peagrupist minema väiksem grupp, mis hakkas kohe tööle. „Etapp oli ringidel ning neli-viis ringi enne finišit tekkis olukord, kus Gleb sai minema ja mina sain seepärast grupis puhata,“ rääkis Räim võistluse järel. „Kahjuks saadi ta siiski napilt enne lõppu kätte.“

Esikoha napsas omale Petr Rikunov (2:02.14), kelle järel Räim oli teine ja Carlos Chia Bermudez Luis kolmas. Karpenko ületas lõpujoone 13. positsioonil.

Üheksaetapilise velotuuri üldarvestuses jätkab liidrina Oleksandr Prevar, kellele Andrei Stepanov kaotab 23 ja Räim 44 sekundiga. Karpenko (+5.05) on kokkuvõttes kuues.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X