Räim kukkus ja jättis Rumeenia velotuuri pooleli

räim

Eesti profirattur Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation) kukkus Rumeenias toimuva Sibiu velotuuri (UCI 2.1) teisel etapil ja pidi tuuri pooleli jätma.

“Umbes 10 km enne lõppu toimus ees kukkumine, mida ma vältida ei saanud. Päris korralik pauk oli, võttis kohe mõneks minutiks mõtlema. Ronisin ratta selga tagasi ja sõitsin lõpuni,” kirjeldas Räim sotsiaalmeedias intsidenti.

“Midagi väga hullu pole, väiksed marrastused nagu ikka, kõige rohkem muret teeb vasaku käe ranne/pöial, mis hetkel korralikult paistes. Loodame, et homme saab ikka lenksust kinni hoida,” kirjutas Räim laupäeval.

Pühapäeval kinnitas tema koduklubi sotsiaalmeedias siiski, et eestlase pöidlast tehakse uuel nädalal igaks juhuks pilt ja ta jätab tuuri pooleli. Laupäevasel etapil sai vigastada ka Bora-Hansgrohe tippsõitja Rüdiger Selig, kes tegi autoga kokku põrgates viga käele. Etapi võitis Pascal Ackermann, tuuri liidrina jätkab Patrick Konrad.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X