Räim: jumal tänatud, et täna sellised jalad olid

miku

Tour of Estonia viimasel etapil, Tartu GP-l (173 km) võidutses Eesti valitsev grupisõidu meister Mihkel Räim, kes pälvis sellega ka tuuri üldvõidu.

“Kuskil kolmveerand distantsi peal ütlesin meestele, et tegime minu arvates väikese vea, et küpsetasime oma mehed liiga vara ära,” rääkis Israel Cycling Academyga ka võistkondliku arvestuse üldvõidu noppinud Räim ERR-ile. “Nemad ei uskunud, sest nende arvates oli see tüüpiline sõit. Olen seda rada aga sõitnud viis-kuus aastat ja tean, kuidas seda sõita tuleb. Nad ei tahtnud mind kuulata.”

“Jumal tänatud, et täna sellised jalad olid ja sai ees hullata,” tõdes Räim. “See võit pidi tegelikult tulema sprindifinišis. Aga sõit läks veidi teistmoodi, oli palju raskem.”

“Üldiselt oli ka meie tiimi tase väga tugev,” sõnas Tour of Estonia üldarvestuses kuuenda koha saanud Peeter Pruus Eesti koondisest. “Ma arvan, et tegime siiski hea sõidu, aga natuke jäi puudu.”

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X