Räim jätkab Argentinas 68. kohal

räim

Argentinas jätkuva mitmepäevasõidu Vuelta a San Juan Internacional (2.1) viienda ja ühtlasi mägiseima etapi võitis kohalik rattur Gonzalo Najar (Sindicato Empleados Públicos of San Juan). Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) sai 73. koha ja jätkab velotuuri kokkuvõttes 68. kohal.

Argentina meistri järel lõpetasid etapi ligi kaheminutilise kaotusega hispaanlane Oscar Sevilla (Medellin) ja kolumblane Rudolfo Torres (Androni Giocattoli-Sidermec).

Najar tegi võidulükke rünnates lõputuõusule eelnenud laskumisel, kui finišini oli jäänud 20 km. “Esimesena proovis peagrupist põgeneda minu klubikaaslane Dotti, paraku tulutult. Seejärel oli minu kord. Me ärkasime hommikul varakult, et läbi vaadata rajavideo. See motiveeris kõvasti püüdma etapi- ja ka tuuri üldvõitu,” rääkis Najar etapijärgsel pressikonverentsil.

Mihkel Räim võttis viimasel tõusul jala gaasipedaalilt ning lõpetas etapi grupis, mis kaotas võitjale 16.54.

Oma kindlat üleolekut näidanud Najar tõusiski velotuuri üldliidriks. Lähimate jälitajatena kaotavad talle teisena Sevilla 1.02 ja kolmandana Ganna 1.22. Velotuuri lõpuni on jäänud kaks siledamat etappi.

“Veel ei tea, kas paneme kaardid mõlemal päeval ühele mehele või jagame Sbaragliga, et mõlemad võimaluse saaksime,” kirjutab Räim oma Facebooki lehel.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X