Räim alustas Tour of Hellase velotuuri tagasihoidlikult

Mihkel Räim

Mihkel Räim (ATT Investments) alustas 18. rahvusvahelist Tour of Hellast UCI 2.1) 50. kohaga. Lühikesel proloogil võidutses uusmeremaalane Aaron Gate (Bolton Equities Black Spoke).

Gate’i võiduajaks mõõdeti seitse minutit ja 38 sekundit, mis teeb keskmiseks kiiruseks 48 km/h. Teise ja kolmanda koha teenisid tema meeskonnakaaslased Rory Townsend (+0.09) ja Logan Currie (+0.14). Räim kaotas võitjale 44 sekundiga.

„Kuna ma pole veel täielikult Banjaluka kukkumisest taastunud, siis ma ei oodanudki midagi erilist,“ kirjutas Räim sotsiaalmeedias. „Ka eilne reisipäev venis pikaks ja ratast puudutada ei saanud. Mind mõjutab see päris palju, kui ma päev enne võistlust treenida ei saa. Täna tundsin end ka kehvasti, aga loodetavasti sai mootori veidi lahti ning järgnevad päevad on parem.“

Kolmapäeval sõidetakse velotuuril mägised 187,7 kilomeetrit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X