Räim alustas mägist velotuuri Hispaanias 88. kohaga, Taaramäe 115.

Eesti jalgratturid Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) ja Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) alustasid Hispaanias velotuuri Vuelta a Castilla y Leon (UCI 2.1), kus külmas, vihmas ja rahes peetud esimesel tuulisel ja mägisel etapil lõpetati vastavalt 88. ja 115. kohaga.

Etapi võitis Räime klubikaaslane Davide Cimolai, kellel kulus 181 kilomeetri läbimiseks viis tundi ja kaheksa sekundit. Teise koha sai hispaanlane Enrique Sanz (Euskadi Basque Country-Murias) ja kolmanda prantslane Jerome Cousin (Team Total Direct Energie). Finišijoone esimesena ületanud Movistari rattur Carlos Barbero sai kohtunike otsusel kirja viienda koha.

Räim kaotas võitjale 12 minutit ja 25 sekundit ning sai 88. koha samal ajal, kui Taaramäe finišeeris 115. kohal, kaotades esimesele 31 minutit ja kuus sekundit.

Velotuuri teine 170-kilomeetrine etapp sõidetakse Fromistast Villadasse. Velotuur lõpeb laupäeval.

Karl Patrick Lauk (Equipe continentale Groupama-FDJ) alustas Prantsumaal seitsmeetapilist velotuuri Tour de Bretagne Cycliste (UCI 2.2). 150-kilomeetrise avaetapi võitis grupifinišist itaallane Manuel Belletti (Androni Giacattoli-Sidermec), kelle võiduajaks oli 3:39.14. Teise koha sai belglane Julian Mertens ja kolmanda hollandlane Wouter Wippert. Maineka Prantsuse meeskonnaga võistlusel kaasa tegev Lauk lõpetas 107. kohal ja kaotas võitjale 1.25.

Reedel sõidavad ratturid 169 kilomeetrit. Mitmepäevasõit lõpeb kolmapäeval.