Räim alustas hooaja esimest suuremat võistlust kohaga grupifinišis

175614168_302831987896290_1765263556484311602_n

Eesti profirattur Mihkel Räim (Mazowsze Serce Polski) sai 42. korda toimuva Ungari velotuuri avaetapil 27. koha, kirja läks sama aeg mis võitjalgi.

173-kilomeetrisel avaetapil Siofokist Kaposvari võidutses grupifinišis sakslane Phil Bauhaus (Bahrain-Victorious), kes edestas mullu Ungaris kolm etapivõitu teeninud Itaalia ratturit Jakub Mareczkot (Vini Zabu) ning belglast Jordi Meeust (Bora-Hansgrohe).

Räim lõpetas peagrupis, mis sai võitjaga kirja sama aja, protokolli läks Eesti ratturile 27. koht.

“Viimasesse kurvi sain enam-vähem normaalsel positsioonil, aga pärast seda ei leidnud üldse kohta, kuhu hüpata. Oleks abilist vaja olnud, mitu korda proovisin end kuskile vahele sokutada, aga tulutult. Järgmine kord peab ise nahaalsem olema ja mitte lasta end häirida sellest, et oleme madalama taseme tiim. Ühesõnaga kulutasin end viimane kilomeeter liiga palju ja ei olnud sealt enam võimalik midagi korda saata,” võttis Räim sotsiaalmeedias avaetapi lõpu kokku.

Ungari velotuuril osaleb tänavu kaheksa World Touri meeskonda ja üheksa Pro Continental taseme tiimi.

Allikas: sport.err.ee

Foto: Mihkel Räim Autor/allikas: Mazowsze Serce Polski Cycling Team

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X