Räim alustab hooaega Argentinas

mihkelraim0

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) teeb hooaja avastardi jaanuari lõpus toimuval mitmepäevasõidul Vuelta a San Juan Internacional (UCI kategooria 2.1).

8 etapist koosneva velotuuri stardinimekiri on esinduslik – kohale läheb 7 World Touri ja 5 Pro Continental meeskonda. Lisaks veel mõned koondised ja Lõuna-Ameerika kohalikud profitiimid.

Argentinast liigub Räim koos meeskonnaga Kolumbiasse, kus veebruari alguses toimub mitmepäevasõit Colombia Oro y Paz (2.1). Seal peaks stardis olema ka Martin Laas (Team Illuminate).

“Nendeks sõitudeks ma konkreetset eesmärki veel seadnud ei ole,” tõdes Räim. “Pigem võtan neid ettevalmistusena.”

Kuna Israel Cycling Academy on kahe hooaja vahel palganud juurde ridamisi talendikaid rattureid, mõistab saarlane, et küllap muutub veidi ka tema roll meeskonnas.

“Pean olema valmis finishirongis Sbaraglit ja Holst Engerit aitama,” rääkis Räim. “Aga ehk saan ka ise võimalusi. Äkki juba Kolumbias?” Räime ootab sel aastal ees päris palju uusi võistlusi. Meeskond peaks osalema ka tänavusel Girol, kuid Räime osalemine seal pole veel kindel. “Nii palju öeldi, et kui tõestad end kevadel, siis vast saad Girole,” kommenteeris Räim, lisades, et Girol startimine pole tema jaoks prioriteet number 1.

Vuelta a San Juan Internacional toimub 21-28.01 Colombia Oro y Paz toimub 6-11.02

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X