Ragilo võitis Austrias etapi ja kerkis liidriks

Frank Aron Ragilo

Austrias jätkuval esimese kategooria meesjuunioride Rundfahrti velotuuri teisel etapil (Rohrbach – Rohrbach; 101,4 km) võidutses grupifinišis Frank Aron Ragilo (Cannibal Team), kerkides liidriks ka üldarvestuses.

Ragilo (2:19.17) edestas grupifinišis belglast Sente Sentjensi (ACROG-Tormans) ja kollases liidrisärgis sõitnud ameeriklast Viggo Moore’i (LUX/CTS p/b Specialized). Etapivõiduga kaasnevad boonussekundid kergitasid eestlase aga üldarvestuses samuti esikohale. Moore kaotab Ragilole nüüd seitsme ja austerlane Benjamin Eckerstorfer 19 sekundiga.

Väga head meeskonnavaimu üles näidanud Cannibal Team pälvis velotuurilt veel teisegi särgi, kui ameeriklane Artem Scmidt on parim mäefinišite arvestuses. Samas pingereas hoiab Ragilo viiendat positsiooni. Punktisärgis stardib viimasele etapile Moore ja parima noore särgis ameeriklane Henry Neff (LUX/CTS p/b Specialized).

Pühapäeval on velotuuril kavas viimane etapp, mil sõidetakse 109,1 kilomeetrit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X