Ragilo sai kolmandal etapil 37. koha, Pajur jätkab parima sprinteri särgis

Prantsusmaal jätkunud meesjuunioride 35. Ain Bugey Valmromey (UCI 2.1) velotuuri kolmandal etapil (Loyettes – Amberieu; 94,1) sai Frank Aron Ragilo (Cannibal Team) 37. koha. Romet Pajur (Team Auto Eder) jätkab parima sprinteri särgis.

Mägisel etapil pälvis etapivõidu Pajuri meeskonnakaaslane Emil Herzog (2:15.16), edestades nädal aega tagasi Euroopa meistriks kroonitud šveitslast Jan Christeni (Pogi Team UAE Generali) ja prantslast Leo Bistiaux’d. Norra rattur Jörgen Nordhagen (Team NTG/Uno-X) jäeti neljasest jooksikute grupist pjedestaalilt välja.

Ragilo jäi võitjast maha kolme minuti ja 32 sekundiga ning sai 37. koha. Pajur kaotas võitjale üheksa minuti ja 30 sekundiga, millega teenis 69. tulemuse.

Üldarvestuses kerkis liidriks Herzog, edestades prantslast Noa Isidore’i (AG2R Citroen U19 Team) 29 ja Christeni 54 sekundiga. Ragilo jätkab kokkuvõttes 21. (+4.32) ja Pajur 53. (+10.12) positsioonil. Lisaks kannab Pajur jätkuvalt parima sprinteri särki.

Neljandal etapil sõidavad ratturid 93,8 mägist kilomeetrit. Velotuur lõpeb pühapäeval.