Ragilo pääses Belgias pjedestaalile

Frank Aron Ragilo alustas Belgias toimuvat juunioride Keizeri velotuuri teise kohaga ning läheb viimasele etapile vastu kuuendalt positsioonilt.

Kuuekilomeetrises temposõidus oli Ragilost parem vaid kahe sekundiga samuti Cannibalis sõitev tiimikaaslane Jamie Whitcher (7.08). Kolmanda koha teenis kohalike rõõmuks Senne Thonnon (+0.04).

Õhtuses 99,9-kilomeetrises grupisõidus lõpetas Ragilo kuuendal positsioonil. Etapivõidu teenis belglane Jelle Harteel (2:16.31), edestades kaasmaalasi Willemsit ja Dries Verstappenit. Eestlane kaotas võitjale 59 sekundiga, mis langetas ta ka kokkuvõttes kuuendale positsioonile. Kaotust Willemsile on viimase etapi eel 43 sekundit.

Kolmandal etapil sõidavad meesjuuniorid Pittemi teedel 103,2 kilomeetrit.