Ragilo kerkis mägisel velotuuril Prantsusmaal 15 parema sekka, Pajur jätkab parima sprinteri särgis

Prantsusmaal jätkuval 35. Ain Bugey Valromey (UCI 2.1) velotuuri neljandal etapil (Izernore – Injoux-Genissiat; 93,8 km) sai Frank Aron Ragilo (Cannibal Team) 18. ja Romet Pajur (Team Auto Eder) 84. koha. Ühtlasi jätkab Pajur parimas sprinteri särgis.

Raskel mägisel etapil pälvisid kaksikvõidu MIX Charvie-Chavagneux IC/La Motte-Servolex tiimi ratturid Paul Magnier (2:28.36) ja Corentin Lequet, jättes kolmandaks Pajuri tiimikaaslase Mathieu Kockelmanni ja neljandaks belglase Maxence Place’i (AG2R Citroen U19 Team). Järgmised ratturid kaotasid juba 21 sekundiga.

Ragilo jäi neljandal etapil võitjast ühe minuti ja nelja sekundi kaugusele ja sai 18. koha, Pajur kaotas Magnierile 14 minuti ja ühe sekundiga ning sai 84. tulemuse.

Üldarvestuses kerkis Ragilo 15. positsioonile, jäädes velotuuri liidrist Emil Herzogist (Team Auto Eder) maha viie minuti ja 15 sekundiga. Pajur hoiab 63. positsiooni, kaotades meeskonnakaaslasele 23 minuti ja 48 sekundiga. Herzogi järel hoiab teist kohta Noa Isidore (AG2R Citroen U19 Team; +0.29) ja kolmandat Jan Christen (Pogi Team UAE Generali; +0.54).

Pühapäeval on velotuuril kavas viimane etapp, kus sõidetakse 102 mägist kilomeetrit Artemare linnast Hauteville-Lompnesi.

Tulemused siin

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X