Ragilo jõudis rahvusvahelisel velotuuril Austrias 20 parema sekka

46. rahvusvahelisel juunioride velotuuril Austrias (UCI 2.1) pälvisid eestlased Frank Aron Ragilo ja Lauri Tamm vastavalt 19. ja 57. koha.

Velotuur koosnes kolmest etapist. 96,5-kilomeetrisel avapäeval teenis soolovõidu belglane Alec Segaert. Teise ja kolmandana lõpetasid sakslane Moritz Kärsten (+0.41) ja Luksemburgi rattur Niels Michotte (+0.44). Ragilo (+0.44) oli 25. ja Tamm (+1.34) 58. Teine, 101,4-kilomeetrine etapp lõppes grupifinišiga, kus olid parimad austerlane Leo Kerschbaumer, poolakas Mateusz Gajdulewicz ja hollandlane Tibor Del Grosso. Tamm ja Ragilo said vastavalt 49. ja 83. koha. Kolmandal päeval võidutses 109,5-kilomeetrisel grupisõidul austerlane Alexander Hajek, kellele järgnesid sakslane Emil Herzog ja šveitslane Robin Donze. Ragilo (+0.26) oli 20. ja Tamm (+6.37) 62.

Kokkuvõttes pälvis võidu Segaert ajaga 7:15.42. Pjedestaali madalamatele astmetele astusid Hajek (+0.36) ja Kärsten (+0.39). Ragilo lõpetas velotuuri 19. positsioonil, kaotades võitjale ühe minuti ja 20 sekundiga ning Tamm 57. kohal, kaotades parimale kaheksa minuti ja 20 sekundiga. Nooremate ratturite kategoorias sai Ragilo kuuenda ja Tamm 22. koha.