Ragilo ja Prants võitsid cyclo-crossi karikasarja viimase etapi

259630874_2372310166232637_9160012155937334358_n

Otepääl peetud RMW Transport CX karikasarja viimasel etapil pälvis meeste absoluutarvestuses esikoha Frank Aron Ragilo (Cannibal) ja naiste seas Annabrit Prants (Kalevi Jalgrattakool). 

Ragilo edestas ligi kahe minutiga Siim Kiskoneni (Kalevi Jalgrattakool) ja rohkem kui kolme minutiga Kirill Tarassovit (Kalevi Jalgrattakool).

Naistest oli parim Prants, kellest minuti kaugusele jäid Elina Tasane (Viljandi Rattaklubi) ja Mae Lang (Andy Schleck-CP NVST-Immo Losch).

Meeste absoluutklassis pälvis sarja üldvõidu kahest esimesest etapist kõrvale jäänud, kuid ülejäänud viis võitnud Ragilo. Ta edestas viimasest etapist loobunud Joosep Mesit (Peloton) nelja ja Magnus Krusemanni (AT Spordiklubi) 13 punktiga. Naiste absoluutarvestuses tõusis parimaks Tasane (428 punkti), järgnesid Prants (421) ja Tatjana Dobolina (372, Spordipartner).

Etapi tulemused
Üldarvestuse tulemused

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X