Quintana teenis Šveitsis pika soolosõidu järel etapivõidu, Kangert 13.

Šveitsi velotuuri seitsmenda, 170 kilomeetri pikkuse etapi Arosa tõusu otsas võitis kolumblane Nairo Quintana (Movistar Team), Tanel Kangert (Astana Pro Team) sai 13. koha.

Pika soolorünnaku ette võtnud Quintana lõpetas võistluse lähimate jälitajate Jakob Fuglsangi (Astana Pro Team) ja kollast velotuuri liidri särki kandva Richie Porte (BMC Racing Team) ees 22 sekundiga. Kangert kaotas võitjale 1.21 ja 66. kohal lõpetanud Rein Taaramäe (Direct Energie) 19.14.

Porte säilitas liidrikoha 17 sekundiga. Quintana tõusis etapivõiduga neljandalt kohalt teiseks ja Wilco Kelderman (Team Sunweb) langes kolmandaks kaotades Portele 52 sekundiga. Kangert tõusis kokkuvõttes 14. (+3.02) ja Taaramäe 67. positsioonile (+47.56).

Laupäeval sõidetakse Šveitsis 123-kilomeetrine grupisõit, pühapäeval aga otsustav 34 km pikk temposõit.