Pühapäeval peetud Tartu Rattamaratonil pani Eesti Jalgratturite Liit välja esmakordselt oma tiimi

Tartu Rattamaratoni pikal, 89-kilomeetrisel distantsil osalesid EJL-i president Raivo Rand ning juhatuse liikmed Aivar Uutar ja Erkki Raasuke. Lühemal, 40-kilomeetrisel võistlusmaal tegid kaasa juhatuse liikmed Grete Treier ja Runo Ruubel.

Idee sündis sellest, et Eesti Jalgratturite Liit soovib olla rohkem nähtav läbi mille saab olla ratturite kogukonnale paremaks partneriks. “Sellised  üritused on selliseks võimaluseks väga head,” ütles idee algataja Aivar Uutar. “Meie eesmärk on ala populariseerida ja juhtida tähelepanu olulistele teemadele. Niiviisi võistlustel osaledes saame seda hästi teha. Miks mitte tulevikus korraldada peale sõite ka täiendavaid töötubasid.”

Uutar lisab, et kõikidele Eesti Jalgratturite Liidu tiimi liikmetele valmistas Tartu rattamaratonil võistlemine head meelt ning hiljem jaksati veel inimestega suhelda.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X