Pruus naasis vigastuspausilt neljanda kohaga

Peeter Pruus

Maastikurattur Peeter Pruus (Buff Megamo Team) pälvis Hispaanias Vicis sõidetud Scott Marathon rattaseeria etapil eliitmeeste arvestuses neljanda koha.

Võistluse võitis Ever Alejandro Gomez Diaz, kelle tulemuseks mõõdeti üks tund, 56 minutit ja 53 sekundit. Kaheksa sekundit hiljem finišeerinud Sergio Gutierrez Aguilar ja Francesc Guerra Carretero pälvisid vastavalt teise ja kolmanda koha. Pruus jäi võitjast 26 sekundi kaugusele.

„Olen vahepeal kõvasti vaeva näinud ja läksin võistlema suure treeningkoormuse pealt,“ ütles Pruus. „Kohe alguses sain aru, et värskusest jääb puudu. Suutsin esimestega küll kaasa minna, kuid kiirendustele oli raske vastata. Viimasele tõusule jõudes tekkisid juba väikesed krambid, sest oli kuum ilm ja ma pole viis nädalat võistelnud. Sain siiski oma rütmi kätte ning pjedestaalikoht jäi umbes 15 sekundi kaugusele. Olen siiski positiivne, sest trennis on tunne hea olnud ning treener ütles, et vigastusega pole me midagi kaotanud. Pigem olen isegi tugevam kui enne. Nüüd veel viimane lihv ja siis suuremaid eesmärke täitma.“

Pruusi järgmised võistlused on MK-etapp Itaalias Finale Ligures ja Euroopa meistrivõistlused Prantsusmaal Laissac’s.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X