Profimeeskond andestas noorele ratturile ja lubab ta võistlema

92nd UCI Road World Championships 2019 - Men Junior Road Race

Ameerika Ühendriikides registreeritud profimeeskond Trek-Segafredo tühistas 19-aastase juunioride maailmameistri Quinn Simmonsi ajutise keelu ning lubab noormehe esimesse hooajaeelsesse treeninglaagrisse.

Simmons sai tiimilt lühiajalise keelu, kuna avaldas sotsiaalmeedias kahjulikke ja ühiskonda lõhestavaid postitusi USA endise presidendi Donald Trumpi kriitikale vastates. 19-aastane jalgrattur palus tiimi juhtkonnalt vabandust ning talle otsustati seepeale andestada.

“Probleem on lahendatud, Quinn sõidab meiega treeninglaagrisse ja alustab hooaega tavapärasel ajal,” ütles Trek-Segafredo mänedžer Luca Guercilena. “Quinn on üks andekamaid noori rattureid ja me ootame uut hooaega koos temaga väga.”

Simmons liitus World Touri meeskonnaga sellel aastal. Mullu krooniti ta juunioride vanuseklassis grupisõidus maailmameistriks.

Allikas: sport.err.ee

Foto: https://cycling.today/trek-segafredo-lifts-quinn-simmons-suspension/?fbclid=IwAR1TP2MUla9_VamRtACunMWcN-vv-we47p70Ny7LWLls3TR-hkT8uwK9ycM

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X