President Kersti Kaljulaid hoiab Estonian Cupil 8. kohta

president

Kahel esimesel Estonian Cup rattamaratoni sarja uudsel sõidul ehk virtuaalse arvestusega etapil on selgunud vahekokkuvõtte liidrid. GP üldarvestuse põhjal hakkab Hawaii Express liidrisärki kandma Toomas Lepik ja Subaru liidrisärki Maris Lillep.

Gardena maratoni liider on Romet Pajur ja Jetoili poolmaratoni liider Urmas Kajo. ArcticSport vahefiniši ja Põltsamaa vahefiniši arvestuses juhib Toomas Lepik. HansGrohe kiirenduskilomeetrit juhivad aga Peeter Pruus ning Katrin Tammeleht

Mitmed kodused tipud näivad kasutavat viimase minuti taktikat, sest ei kiirusta innustunult oma tulemusi üles laadima.

Juubelihooaja avaetappidel osales ka Eesti Vabariigi president proua Kersti Kaljulaid, kes on imetlusväärse sportliku võimekusega hetkel positsioneerunud naistearvestuses 8. kohale.

Lõplikud tulemused koos koondarvestuse punktitabeliga lähevad lukku 27. juunil. Selle ajani on ka võimalik veel terveks sarjaks end kirja panna. Alates 28. juunist saab registreerida vaid eraldi etappidele.

Esimene tavapärane ehk ühise stardiga üritus toimub kuu aja pärast 18. juulil Kullamaal, kus sõidetakse sarja kolmas etapp E-Piim Kullamaa Rattamaraton. Kullamaa etapiga naasevad ka MySnack sarja lastesõidud koos harjumuspärase kavaga.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X