Prantsusmaal World Touri tiimi koosseisus sõitnud Ebras aitas naiskonnakaaslase võiduni

Elisabeth Ebras

Prantsusmaal peetud La Classique Morbihan ühepäevasõidul (UCI 1.1; 114,7 km) kuulus Elisabeth Ebras UAE Team ADQ ehk oma kodunaiskonna World Touri esindustiimi koosseisu. Eestlanna aitas ühtlasi võidule tiimikaaslase Eleonora Camilla Gasparrini.

Gasparrini (3:01.06) edestas finišijoonel poolatari Marta Lachi (Ceratizit-WNT Pro Cycling Team) ja prantslannat Jade Wieli (FDJ-Suez; +0.02). Ebras ise lõpetas 55. positsioonil, kaotades võitjale kahe minuti ja 32 sekundiga.

„Minu ülesanne oli kohe alguses minekutega kaasa minema, mis oli suhteliselt raske,“ ütles Ebras võistluse järel. „Üldiselt pidin tõusudel tiimi liidrit positsioonil hoidma ning enne lõpuringe koos tiimiga ees olema. Ringidele minekul töötasin üpriski palju ja ringi algul oli kohe tõus, kus vajusin grupist läbi. Kahjuks ei olnud jõudu sinna pidama jääda. Isiklikult ei olnud parim päev, aga töö tasus ennast ära!“

Kokku sai tulemuse kirja 113 ratturit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X