Prantsusmaal võistlev Ragilo: täna jäime hätta, nüüd läheme etappe jahtima

Frank Aron Ragilo

Prantsusmaal jätkuval 58. Le Tour de Bretagne Cycliste velotuuri (UCI 2.2) kolmandal etapil sai Frank Aron Ragilo (Development Team dsm-firmenich PostNL) 66. koha. Üldarvestuses jätkab eestlane 103. positsioonil.

Esimesel etapil kukkunud ja teisel etapil kõhuprobleemiga kimpus olnud Ragilo ütles finišis, et enesetunne on juba parem, kuid mitte veel ideaalne. Raskel kolmandal etapil lõpetas eestlane grupis, mis kaotas võitjale kahe minuti ja 27 sekundiga. Soolovõidu teenis rootslane Jakob Söderqvist (Lidl – Trek Future Racing; 3:49.07).

„Pidime üldarvestuses belglase Vlad van Mecheleni peale sõitma, kuid jäime täna hätta ja suur grupp sai ilma meieta minema,“ ütles Ragilo. „Nüüd läheme etappe jahtima.“

Üldarvestuses on Ragilo tiimist parimal positsioonil soomlane Axel Källberg, kes on 14. kohal ja kaotab liidrile Söderqvistile ühe minuti ja 45 sekundiga. Ragilo kaotab kolmanda etapi järel rootslasele 17 minuti ja 49 sekundiga.

Velotuuril jääb sõita veel neli etappi. Pühapäeval on kavas 171,5 kilomeetrit marsruudil Le Croisic – La Gacilly.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X