Prantsusmaa politsei otsis Tour de France’i ajal läbi Quintana hotellitoa

Eelmisel kolmapäeval otsis Prantsusmaa politsei läbi Arkea-Samsici Tour de France’il osaleva meeskonna hotellitoad. Kohaliku meedia andmetel oli sihtmärgiks 2016. aastal Giro d’Italia võitnud Colombia rattur Nairo Quintana, keda peeti tänavuse Touri eel üheks favoriidiks.

Meeskonna mänedžer Emmanuel Hubert kinnitab, et läbiotsimine toimus, kuid keeldus rohkemate kommentaaride andmisest. Prantsusmaa väljaande L’Equipe’i andmetel otsiti läbi veel Dayer Quintana, Winner Anacona ja meeskonna abipersonali toad ning tiimi masinad. Arkea-Samsici meeskond ööbis 17. etapi eel Meribeli lähedal. Politsei ei korraldanud läbiotsimist koostöös Prantsusmaa antidopinguagentuuriga (AFLD).

Quintana liitus Arkea-Samsic tiimiga 2020. aasta eel, olles sõitnud eelnevalt seitse aastat Movistari meeskonnas. Hooaja algul teenis Colombia rattur viis võitu, kuid Tour de France’il pälvis ta kokkuvõttes 17. koha, mis on Quintana kehveimaks suurtuuri tulemuseks alates 2012. aasta Vueltast.

Allikas:sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X