Portaal: Räime klubi võtab üle Katjuša-Alpecini ja tõuseb World Touri

685853h5d30t63

Portaal Cyclingnews kirjutab, et Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy võtab üle Katjuša-Alpecini ja saab seeläbi koha World Touri. Tehing olevat väidetavalt lõppjärgus, kuid osapooled teemat ei kommenteeri.

Katjuša-Alpecini juht Igor Makarov soovib rattaspordist väljuda ega ole seetõttu uusi rattureid värvanud. Olemasolevatele sportlastele on antud vabad käed uus töökoht otsida, kuid kehtivaid lepinguid on lubatud austada, vahendab Marathon100.com.

Kui ülevõtmine teoks saab, hakkavad Israel Cycling Academys sõitma need 11 Katjuša-Alpecini ratturit, kellel on kehtiv leping. Nende hulgas on ka Pariis-Roubaix’l teise koha saanud Nils Politt. Ülejäänud meesteks on Enrico Battaglin, Jenthe Biermans, Jens Debusschere, Alex Dowsett, Reto Hollenstein, Daniel Navarro, Dmitri Strahhov, Harry Tanfield, Mads Würtz Schmidt ja Rick Zabel.

Israel Cycling Academyga liitub Tour de France’il kaks etappi võitnud Dan Martin, äsja pikendas lepingut tiimi liider Ben Hermans. Kehtivad lepingud on veel Matteo Badilattil, Davide Cimolail, Itamar Einhornil, Hugo Hofstetteril, Krists Nielandsil, Räimel ja Tom Van Asbroeckil.

Israel Cycling Academy on rattamaailmas kiire tõusja – 2015. aastal kontinentaalklubina alustanud meeskonnal avaneb tehingu korral võimalus startida kõigil kolmel suurtuuril.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X