Poolas võistlemist jätkav Tartu2024 Cycling Team esmaspäevasel etapil kõrgesse mängu ei sekkunud

Poolas jätkunud kuni 23-aastaste ratturite teise kategooria velotuuri Carpathian Couriers Race in memory of Waclaw Felczak kolmandal etapil (138,4 km) Tartu2024 Cycling Teami ratturid kõrgesse mängu ei sekkunud.

Tõusudega etapile jäi samuti kaks kruusasektorit. Soolovõidu teenis Sloveenia rattur Gal Glivar ajaga 3:06.51. Kümme sekundit hiljem lõpetanud grupist sai teise koha itaallane Giulio Pellizzari (Green Project-Bardiani CSF-Faizane) ja kolmanda koha austerlane Sebastian Putz (Tirol KTM Cycling Team).

Tartu2024 Cycling Teami ratturitest lõpetas kaks minutit ja 23 sekundit võitjast hiljem lõpetanud grupis Alekss Krasts, Aaron Aus ja Markus Knaapi, kes said vastavalt 30., 33., ja 36. koha. Lauri Tamm (+4.34) finišeeris 55. ja Jomantas Venckus (+4.36) 57. positsioonil.

Velotuuri üldarvestuses kerkis liidriks eestlastele tuttav leedukas Aivaras Mikutis (Tudor Pro Cycling TeamU23), kellest Glivar ja itaallane Davide de Cassan (Cycling Team Friuli ASD) jäävad maha nelja sekundiga. Aus (+2.24) jätkab 30., Krasts (+2.26) 32., Tamm (+6.40) 62., Venckus (+8.14) 63. ja Knaapi (+12.39) 85. kohal.

Teisipäeval sõidetakse velotuuril 142,1 kilomeetrit marsruudil Niedzica – Podegrodzie.