Pogacar keskendub MM-ile ja jätab Vuelta vahele

Tänavu Tour de France’il teist aastat järjest võidutsenud ja Tokyo olümpiamängudel grupisõidus kolmanda koha teeninud sloveen Tadej Pogacar jätab Vuelta velotuuri vahele, et valmistuda maailmameistrivõistlusteks.

„Olen taas sadulas peale imelisi nädalaid,“ ütles Pogacar video vahendusel edastatud teates. „Vajasin peale Tokyot natuke puhkust. Otsustasime meeskonnaga, et ma ei sõida tänavu Vueltal, aga lähitulevikus kindlasti.“

2019. aasta Vueltal oma suurtuuride debüüdi teinud Pogacar võidutses toona vaid 20-aastasena kohe kolmel etapil ning teenis kokkuvõttes Primož Roglici ja Alejandro Valverde järel kolmanda koha. Kuigi tänavu jääb Hispaanias toimuv kolmenädalane mitmepäevasõit vahele, siis ootavad teda ees Bretagne Classic, Euroopa- ja maailmameistrivõistlused ning Lombardia ühepäevasõit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X