Podcast “Jalgrattapalavik”

jalgrattapalavik-88595633

Aastanumbri vahetusega tuli Delfis eetrisse jalgrattateemaline taskuhääling. Lõpuks ometi, tagumine aeg! Paljudel aladel juba oma saated on, aga kõige progressiivsemal – loodussõbralikul, liigestesäästlikul ja rasvapõletajal number üks – mitte. Nüüd sai viga parandatud.

Esimeseks külaliseks 2019. aasta Eesti parim meesjalgrattur Alo Jakin. Võtsime samm-sammult läbi Jakini sporditee, kuhu mahtusid kokkupuuted Aavo Pikkuusiga, elukool Bulgaaria tuuril, rasked ajad amatöörina Prantsusmaal ja kauaoodatud profilepinguni jõudmine. Rääkisime ka tulevikuplaanidest, mis on esialgu seotud treeneritööga. Jutuajamist suunab Ivar Jurtšenko.

“Jalgrattapalavik” on iganädalane saade, mis hakkab eetrisse jõudma kolmapäeviti.

Kuula: https://sport.delfi.ee/news/jalgrattasport/uudised/kuula-podcast-jalgrattapalavik-paipoiss-alo-jakin-polnud-noorena-mingi-kingitus-prantslased-kahtlustasid-et-ta?id=88595597

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X