Pirital selgusid Tallinna meistrid cyclo-crossis

Pirital peeti Soudal Eesti CX Karikasarja kuues etapp, mis oli ühtlasi ka cyclo-crossi Tallinna meistrivõistlusteks. Meeste eliidis saavutas esikoha Caspar Austa (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), kes edestas 19 sekundiga soomlast Simo Sohkaneni (Team EVOC Finland) ja 20 sekundiga sarja üldliidrit Magnus Krusemanni.

Naistest oli kiireim U23 arvestuses võistlev Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi), teine oli juunioride kategoorias kaasa tegev Kätlin Kukk (Kalevi Jalgrattakool) ja kolmandaks tuli U23 arvestusse kuuluv Mae Lang, kirjutab Spordipartner.ee.Naiste eliidis oli parim Tatjana Dobolina (Spordipartner), Meeste Seenior2 arvestuses võitis Tarmo Kopli (Hawaii Express), Seenior1 Priit Tuisk (SK Keremeister) ja Seenior3 Aimar Pedari.

Allikas: sport.delfi.ee