Pirita Spordikeskuses toimusid jalgrattatreenerite taseme- ja täiendkoolitused, koolitajaks oli Keith Stocker Šotimaalt

30743640_2024254470982421_739706480731636038_n

Pirita Spordikeskuses ja Pirita Velodroomi lähiümbruses toimus kokku kolm erinevat koolituskursust, jagatuna nelja päeva peale. Kolmes moodulis osales kokku 30 treenerit.

Kursusel kajastati efektiivsete treeningtundide planeerimist, läbiviimist ja hindamist. I mooduli mõlemal päeval oli suur rõhk praktilistel tegevustel (CX näitel), põhiline õppetöö toimus läbi teiste osalejate õpetamise ning saadud tagasiside analüüsil.

II moodul oli valdavalt praktiline kursus treeneritele, kes soovisid lihvida ja arendada oma oskusi tsüklokrossi valdkonnas. Kursus sisaldas mitmeid elemente British Cycling Level 2 Cyclo-cross coaching award programmist.

III moodul oli ühepäevane, valdavalt teoreetiline kursus, mis keskendus laste ja noorukite arengule ja nende eakohasele juhendamisele (treenimisele). Kursuse eesmärgiks oli aidata treeneritel kujundada noortele sobilikke treeninguid ning seeläbi toetada laste ja noorukite eakohast füüsilist ja vaimset arengut jalgrattaspordis.

Koolituste läbiviimist toetasid Eesti Kultuurkapital ja Hasartmängumaksu Nõukogu.

Eesti Jalgratturite Liit tänab kursuse läbiviijat CX Eesti MTÜ-d ja koolitajat Keith Stockerit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X