Philipsen teenis kolmanda võidu järjest, eestlased üheksandas kümnes

242395537_3113366422228117_4780905482861384214_n

Belglane Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix) näitab sügisel uskumatut vormi, pälvides Prantsusmaal toimunud 62. GP de Denain – Porte du Hainaut’l (UCI 1.Pro) kolmanda võidu järjest. Eestlased Martin Laas (Bora-Hansgrohe) ja Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation) pälvisid 82. ja 83. koha.

Philipsen edestas väikeses grupifinišis 200,3-kilomeetrise võistluse järel kaasmaalast Jordi Meeust (Bora-Hansgrohe) ja inglast Ben Swifti (Ineos Grenadiers). Enne 12 munakivisektoriga vürtsitatud võidusõitu pälvis Philipsen esikoha Koolskamp Koerse ühepäevasõidul, kus Laas pälvis mäletatavasti kolmanda koha, ja Eschborn-Frankfurdi võistlusel.

„See oli väga äge võit,“ tunnistas Philipsen finišis. „Raske rada oli ja kuna suurt gruppi alles ei olnud, siis ma ei oodanud sprindifinišit. Mul ei olnud ka palju meeskonnakaaslasi abiks järel, seega ma olin keerulises olukorras. Lõpuks leidsin siiski võimaluse võitmiseks.“

Laas ja Vahtra kaotasid võitjale üheksa minuti ja 28 sekundiga.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X