Peltonen pälvis Poolas neljanda koha

Ampler Development Team alustas kolmapäeval Poolas 64th Dookola Mazowsza velotuuri (UCI 2.2), mille avaetapil teenis soomlane Ukko Iisakki Peltonen neljanda koha.

168-kilomeetrise avaetapi Teresini linnas võitis norralane Eirik Lunder (Team Coop; 3:41.48), edestades Tobias Noldet (P&S Metalltechnik) ja Matus Štoceki (Topforex – ATT Investments). Peltonen kaotas esimesele kolmele kahe sekundiga.

Teistest Ampler Development Teami ratturitest pälvis Pauls Rubenis kuuenda, Kristers Ansond 47., Antti-Jussi Juntunen 56., Mantas Bitinas 57. ja Andre Roos 64. koha. Kõik noormehed lõpetasid peagrupis, mis kaotas võitjale nelja sekundiga.

Velotuuri kokkuvõttes on liider Lunder. Štocek kaotab talle nelja ja Nolde viie sekundiga. Peltonen (+0.14) on seitsmendal, Rubenis (+0.16) üheksandal, Ansons (+0.16) 50., Juntunen (+0.16) 58., Bitinas (+0.16) 59. ja Roos (+0.16) 66. kohal.

Neljapäeval ootab rattureid ees 168-kilomeetrine etapp Baboszewo teedel.