Peeter Pruus sai Prantsusmaal 7. koha

Peeter Pruus 2021

Prantsusmaal sõidetud 48-kilomeetrisel maastikurattavõistlusel Roc Classic pälvis Peeter Pruus meeste seas seitsmenda koha.

“Sõit algas väga tugeva tempoga. Raske oli päris ees püsida. Kohal olid tugevad Prantsusmaa ja Itaalia maastikukrossimehed, kes reedel ei võistelnud. Lisaks oli stardis Romain Bardet, kes kohe esimesel tõusul kõvat tempot arendas ja grupi pikaks tõmbas. Ma jäin natukene maha, laskumisel sain Bardet’st mööda ja järgmisel pikal tõusul jõudsin juhtivale neljale mehele järele,” kirjeldas Pruus. “Siiski pingutasin algusega natuke üle ja jäin pidevalt kahe grupi vahele. Ma ei tundud ennast laskumistel väga kindlalt, seega olin pidevalt jäilitaja rollis. Lisaks oli mul mingi jama käikudega. Ühesõnaga pisiasjad häirisid mind, aga ilmselt olid neli esimest meest lihtsalt tugevamad.”

Järgmisena ootab Pruusi ees 17.-24. oktoobril peetav Absa Cape Epic, mis kuulub UCI maastikumaratonide sarja.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X