PEETER PRUUS sai mägirattamaratoni MM-IL 15. koha

Overview
Valitsev Euroopa meister Peeter Pruus sai Saksamaal Singenis lõppenud mägirattamaratoni maailmameistrivõistlustel 15. koha. Teine Eesti koondislane Peeter Tarvis oli 45.
0%
Summary

Overall score 0%
0 min100

98 km pikkuse distantsi võitis Austriat esindav Alban Lakata, kellele järgnesid Tiago Ferreira (Portugal) ja Daniel Geismayr (Austria). See oli Lakatale kolmandaks MM-kullaks – varasemast on tal esikohad 2010. ja 2015. aastast. Pruus jäi Lakatast maha 4.58 ja Tarvis 13.09. Cyclo-crossi äss Mathieu van der Poel (Holland) oli neljas (+2.42).
Naistest krooniti maailmameistriks taanlanna Annika Langvad. Hõbe kuulub Sabine Spitzile (+0.01; Saksamaa) ja pronks Gunn-Rita Dahle Flesjaale (+0.08; Norra). Greete Steinburg sai 80 km distantsil 35. koha, kaotades Langvadile 15.36. Kõiki tulemusi saate vaadata siit.
Allikas: spordipartner.ee