Peeter Pruus pälvis maastikutuuril Hispaanias meeskonnakaaslasega kaksikvõidu

Peeter Pruus

Hispaanias toimunud kolme päeva pikkusel maastikuratturite tuuril La rioja Bike Race pälvis Peeter Pruus kokkuvõttes meeskonnakaaslase Hans Beckingi järel teise koha.

Viimasel, 56-kilomeetrisel etapil sai Pruus neljanda koha, kaotades võidu pälvinud meeskonnakaaslasele Beckingile 33 sekundiga. Pjedestaalikoht jäi seejuures ainult kolme sekundi kaugusele. Beckingi järel oli teine Guillem Cassu Cantin (+0.29) ja kolmas Martin Mata Cabello (+0.30).

Üldarvestuses kerkis Pruus aga neljanda kohaga teiseks meeskonnakaaslase Beckingi selja taha. Kaotust kogunes kolme etapi peale neli minutit ja 30 sekundit. Kolmanda koha sai Ever Alejandro Gomez Diaz (+4.42).

Pruusil kaua aega puhkamiseks ei ole, sest juba 19. mail alustab ta Beneluxi kõige raskemat maastikuratturite mitmepäevasõitu Ekopak BeMC.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X