Peeter Pruus pälvis maastikutuuril Hispaanias meeskonnakaaslasega kaksikvõidu

Hispaanias toimunud kolme päeva pikkusel maastikuratturite tuuril La rioja Bike Race pälvis Peeter Pruus kokkuvõttes meeskonnakaaslase Hans Beckingi järel teise koha.

Viimasel, 56-kilomeetrisel etapil sai Pruus neljanda koha, kaotades võidu pälvinud meeskonnakaaslasele Beckingile 33 sekundiga. Pjedestaalikoht jäi seejuures ainult kolme sekundi kaugusele. Beckingi järel oli teine Guillem Cassu Cantin (+0.29) ja kolmas Martin Mata Cabello (+0.30).

Üldarvestuses kerkis Pruus aga neljanda kohaga teiseks meeskonnakaaslase Beckingi selja taha. Kaotust kogunes kolme etapi peale neli minutit ja 30 sekundit. Kolmanda koha sai Ever Alejandro Gomez Diaz (+4.42).

Pruusil kaua aega puhkamiseks ei ole, sest juba 19. mail alustab ta Beneluxi kõige raskemat maastikuratturite mitmepäevasõitu Ekopak BeMC.