Peeter Pruus kukkus Hispaanias ja tegi õlale viga

Peeter Pruus_maratoni MM 2022 2 Photo credit René Deleuran Haderslev Kommune

Hispaanias jätkunud maastikuratturite mitmepäevasõidu Volcat Platja d’Aro teisel, 42-kilomeetrisel etapil võidutsesid Samuel Gaze (Alpecin Deceuninck) ja Savilia Blunk (Rockrider Ford), pälvides esikohad samuti üldarvestuses.

Avaetapil eliitmeeste konkurentsis kolmanda koha pälvinud Pruus kukkus teisel etapil ja tegi õlale viga „Sama õlg läks liigesest välja, mis eelmisel aastal. Lendan koju, külastan arste ja vaatame, kui kiiresti tagasi saan,“ ütles Pruus võistluse järel.

Gaze (1:35.35) edestas teisel etapil Cole Patoni (Giant; +0.43) ja Burnet Juliani (U23; Jotul CD21 Scodijon; +2.15). Naiste konkurentsis olid parimad Blunk (1:53.26), Costanza Fasolis (Mentecorpo Cicli Drigani Pro Team; 2:01.02) ja Julie Deroo (Team Veloproshop Madewiss by Maxperf; 2:01.56).

Üldarvestuses võidutses kaks etapivõitu teeninud Gaze koguajaga 3:15.22. Paton kaotas talle ühe minuti ja 10 sekundiga ning Thibaut Francois Baudry (Canyon CCLLCTV XCO) nelja minuti ja 53 sekundiga. Naiste konkurentsis sai Blunk esimese koha koguajaga 3:50.54. Talle järgnesid Deroo (4:07.45) ja Fasolis (4:09.56).

Eesti Jalgratturite Liit soovib Peetrile kiiret paranemist!

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X