Peeter Pruus hoiab Swiss Epicul kahe päeva järel kolmandat kohta

Peeter Pruus

Šveitsis toimuval maastikumaratonide mitmepäevasõidul Swiss Epic hoiab Peeter Pruus koos paarilise Hans Beckinguga (Buff Megamo Team) kahe etapi järel kolmandat kohta. 

Pruus ja Becking pälvisid 51-kilomeetrisel avaetapil kolmanda koha, kaotades võitjatele Martin Stošekile ja Marc Stutzmannile (Canyon Northwave) kolme minuti ja 52 sekundiga. Teisel, 81-kilomeetrisel etapil lõpetasid nad taas kolmandana, jäädes sedapuhku Stošekist ja Stutzmannist nelja minuti ja 24 sekundi kaugusele.

“Raske päev,” võttis eestlane etapi kokku. “Lõpuks saime kolme paariga minema, üks oli juba eest ära. Suutsime end sealt kolmandale kohale sprintida ja olen selle üle õnnelik.”

Üldarvestuses jätkavad Pruus ja Becking viie päeva pikkust jõuproovi kolmandal kohal, kaotades liidritele Stošekile ja Stutzmannile seitsme minuti ja 52 sekundiga. Kokku sõidavad ratturid viie päeva jooksul ligi 350 kilomeetrit, mille jooksul koguneb ligi 11000 tõusumeetrit.

Foto: Michael Chiaretta

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X