PEETER PRUUS ALUSTAB HOOAEGA DUBAIS

pruus

Eesti üks edukamaid maastikurattureid Peeter Pruus jätkab peale klubiotsinguid kolmandat hooaega järjest endise tööandja Torpado-Südtirol-International MTB Pro Team juures.

„Juba novembris alanud ettevalmistusperiood on hästi kulgenud. Aasta lõpus käisin treeninglaagris Soomes, aga kogusin kilomeetreid ka Eestis. Aasta algusest olen kilomeetrite kogumist jätkanud Hispaanias, kus ma elan, lisaks sellele jõusaal ja süvalihaste treening. Jaanuari viimasel nädalal lendan Itaaliasse klubi juurde laagrisse, kus lisaks treeningutele sätime ratta positsiooni, teeme teste,  ja tutvun uute tiimikaaslastega,“ andis Pruus oma plaanidest teada.

„Selle aasta kalender on palju muutunud, avastardi teen 7. veebruaril Dubais maailma ühel raskemal ja kuulsamal UCI sarja kuuluval maratonil HERO. Pärast seda lähen tagasi Hispaaniasse treenima. Teine start on 25. veebruaril Andaluusias 6 päevsel mitmepäevasõidul, peale seda itaalia kohalikud sõidud ja veel erinevaid mitmepäevasõite. Suuremad eesmärgid on seotud tiitlivõistlustega, juuni keskel Portugalis toimuv EM ja septembris Türgis toimuv MM. EM-i lähen kindlasti uuesti püüdma poodiumikohta, MM-il tahan vähemalt kuue hulka sõita, rada peaks sel aastal olema sobilik. Loomulikult soovin teha häid tulemusi ka teistel kõrge kategooria maastikurattamaratonidel. Samuti ei välista osalemist mõnel maanteesõidul, näiteks kui tiim peaks olema huvitatud nägema mind võistlemas Euroopa maanteerattasõidu meistrivõistlustel,“ lisas Pruus.

Peeter Pruusi tegemistega saab ennast kursis hoida SIIN

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X